EESTI DISAIN

Meeste lühike kravatt Jose de Rebanada

Meeste lühike kravatt Jose de Rebanada

3 SoldAinult 2 laos

31,00

Tumedast ploomilillast ülipehmest täissiidkangast lühike kravatt meestele Jose de Rebanada. Kangal on õrn suur sissekootud muster, mis on näha valguse muutumisel.

Ainult 2 laos

Tumedast ploomilillast pehmest täissiidkangast lühike kravatt meestele.

 

Prima Cravatta Casual sarja kravatid ehk lühikesed klassikalise lõikega kravatid on valminud kvaliteetsetest pehmetest kangastest. Just seetõttu sobib neid kanda eelkõige vabamas või poolpidulikus situatsioonis. Kravati labad on lühemad kui klassikalisel kravatid, kuid parasjagu pikad, et kaelasidet kanda nii ühe- kui kahekordse sõlmega seosesse sõlmituna – ise valid, kui koheva seose valmistad ja kui kohevalt kravatt särgikaelusest välja paistma hakkab. Valiku tegemisel leiad abi Prima Cravatta kodulehel olevas meeleolukas videos – vaja on vaid natuke aega erinevate variantide proovimiseks ja üht ausat peeglit.

 

Soovitus Prima Cravattalt!
♦ Vali juurde sobilikes toonides pintsaku ilurätt ja saad lihtsate vahenditega tervikuna mõjuva ja pilkupüüdva komplekti!
♦ Kui kannad kravatti ülikonna ja vestiga, on kirsiks tordil sobilikus toonis pärlkaunistusega kravatinõel Prima Cravatta akessuaaride valikust. Seda võid kasutada nii kravati seongu kinnitamiseks kui pintsaku revääriehtena.

 

Hea teada!
♦ Kravati saadame sulle toekas ja stiilses Prima Cravatta kartongkarbis, mida saad edukalt kasutada kaelasideme hoiustamiseks oma koduses garderoobis. Karbist leiad ka kravati materjalist lähtuva hooldusjuhendi, mis aitab sul kravati kasutusiga veelgi pikendada ja seda värskena hoida.

 

Šikke hetki!
Prima Cravatta logo
Materjal

täissiid

Pikkus

100cm

Kaelapael

5x20cm

Värv

lilla

Start typing and press Enter to search

Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.