EESTI DISAIN

Meeste lühike kravatt Gaspar Arroyo

Meeste lühike kravatt Gaspar Arroyo

3 SoldAinult 2 laos

31,00

Pruuni-rohelise-kollase kirju meeste lühike kravatt Prima Cravatta casual sarjas Gaspar Arroyo on õmmeldud pehmest täissiidkangast, mis on igapäevasel kandmisel kaela ümber pehme ja mõnus.

Ainult 2 laos

Prima Cravatta casual sarjas toodetud lühike meeste kravatt Gaspar Arroyo on õmmeldud pehmest ja mõnusast täissiidkangast.

Prima Cravatta Casual sarja kravatid ehk lühikesed klassikalise lõikega kravatid on valminud kvaliteetsetest pehmetest kangastest. Just seetõttu sobib neid kanda eelkõige vabamas või poolpidulikus situatsioonis. Kravati labad on lühemad kui klassikalisel kravatid, kuid parasjagu pikad, et kaelasidet kanda nii ühe- kui kahekordse sõlmega seosesse sõlmituna – ise valid, kui koheva seose valmistad ja kui kohevalt kravatt särgikaelusest välja paistma hakkab. Valiku tegemisel leiad abi Prima Cravatta kodulehel olevas meeleolukas videos – vaja on vaid natuke aega erinevate variantide proovimiseks ja üht ausat peeglit.

 

Soovitus Prima Cravattalt!
♦ Vali juurde sobilikes toonides pintsaku ilurätt ja saad lihtsate vahenditega tervikuna mõjuva ja pilkupüüdva komplekti!
♦ Kui kannad kravatti ülikonna ja vestiga, on kirsiks tordil sobilikus toonis pärlkaunistusega kravatinõel Prima Cravatta akessuaaride valikust. Seda võid kasutada nii kravati seongu kinnitamiseks kui pintsaku revääriehtena.

 

Hea teada!
♦ Kravati saadame sulle toekas ja stiilses Prima Cravatta kartongkarbis, mida saad edukalt kasutada kaelasideme hoiustamiseks oma koduses garderoobis. Karbist leiad ka kravati materjalist lähtuva hooldusjuhendi, mis aitab sul kravati kasutusiga veelgi pikendada ja seda värskena hoida.

 

Šikke hetki!
Prima Cravatta logo
Värv

beež, kollane, pruun, roheline, valge

Materjal

täissiid

Pikkus

100cm

Kaelapael

6x20cm

Start typing and press Enter to search

Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.