EESTI DISAIN

Klassikaline meeste kravatt Pablo Intrépido

UUS SÜGISEL 2023!

Klassikaline meeste kravatt Pablo Intrépido

Laos

42,00

Klassikaline laia kaelapaelaga meeste kravatt Pablo Intrépido.

 

Laos

Prima Cravatta meeste kravatt Pablo Intrépido
Prima Cravatta pintsaku taskurätik Pablo
Valitud toode: Klassikaline meeste kravatt Pablo Intrépido Original price was: €42,00.Current price is: €37,80. 42,00

Laos

1 × Pintsaku taskurätik Pablo Original price was: €13,00.Current price is: €11,70.

Laos

Klassikaline laia kaelapaelaga pikk meeste kravatt Pablo Intrépido.

 

Prima Cravatta Festive sarja kuuluvad pikad klassikalised laia kaelaosaga kravatid on valminud tugevamatest pidulikematest kvaliteetkangastest. Tänu vormihoidvamale kangale annab kravatt end kergelt ja hästi püsivasse volüümikasse sõlme siduda ja seetõttu on hea valik, kui soovid kravatti kanda koos vestiga, seotuna triiksärgi peale kraeserva alla.

Nn “scrunchy” sõlme tegemist saad vaadata Prima Cravatta kodulehel olevas meeleolukas videos – vaja on vaid natuke aega sättimiseks ja üht ausat peeglit. Kravati labad on piisavalt pikad, et kravatti ka teistel viisidel siduda ja kanda. Katseta ja leia endale sobivaim viis!

 

Soovitus Prima Cravattalt!
♦ Vali juurde sobilikes toonides pintsaku ilurätt, näiteks samast kangast valminud Pablo ja saad lihtsate vahenditega tervikuna mõjuva ja pilkupüüdva komplekti! Koos ostes on komplekt 10% soodsam!
♦ Kui kannad kravatti ülikonna ja vestiga, on kirsiks tordil sobilikus toonis pärlkaunistusega kravatinõel Prima Cravatta akessuaaride valikust. Seda võid kasutada nii kravati seongu kinnitamiseks kui pintsaku revääriehtena.

 

Hea teada!
♦ Kravati saadame sulle toekas ja stiilses Prima Cravatta kartongkarbis, mida saad edukalt kasutada kaelasideme hoiustamiseks oma koduses garderoobis. Karbist leiad ka kravati materjalist lähtuva hooldusjuhendi, mis aitab sul kravati kasutusiga veelgi pikendada ja seda värskena hoida.

 

Šikke hetki!
Prima Cravatta logo
Materjal

täissiid

Pikkus

140cm

Kaelapael

4,5x20cm

Komplekt

Kravatt koos samast kangast pintsaku ilurätiga, Üksiktoode

Start typing and press Enter to search

Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.