EESTI DISAIN

VÕTA ÜHENDUST!

  UÜ Elremo kontaktid

  HEA TEADA

  Itella Smartposti ja Omniva pakiautomaatide võrgustiku kaudu maksab saatmine 2,99 eurot. Transporditasu lisandub tellimustele, mille väärtus on alla 50.- euro, ja on arvel eraldi nähtav. Tellimused, mille väärtus on vähemalt 50.-, toimetame kliendini TASUTA!

  Liitumine annab võimaluse olla Prima Cravatta tegemiste, uudiste ja sooduspakkumistega esirinnas kursis. Selle eest premeerime sind ka 10% soodustusega ühelt ostult. Võid kindel olla, Prima Cravatta uudiskirjad ei ummista sinu e-postkasti.

  Teile kõige sobilikumal hetkel ehk 24/7 Prima Cravatta e-poest.

  Kompletkeerime tellimuse peale arve summa laekumist ja paneme teele. Tavaliselt jõuab Prima Cravatta pakk kohale paari päevaga.

  • Kravati pakendame Prima Cravatta stiilsesse karpi, mis sobib ideaalselt nii kinkekarbiks kui kravati edaspidiseks hoiustamiseks. Saatmiseks lisame kaitsva kileümbriku.
  • Mitme kravati tellimisel pakendame nad kõik eraldi Prima Cravatta karpidesse.
  • Üksikult tellitava taskuräti pakendame papist ümbrikusse, millele lisame saatmiseks kaitsva kileümbrise.
  • Pangalingi kaudu
  • Panga ülekandega
  • Kinkekaardiga, millel olevat unikaalset koodi saad maksma asudes kasutada.

  Meie kodulehelt leiad selleteemalise õpetliku VIDEO. Ole loov ja katseta ka ise erinevaid sidumisviise!

  Siit leiad Prima Cravatta müügitingimused ja privaatsuspoliitika. Neile pääseb ligi ka Prima Cravatta kõigi lehtede jaluselt.

  Kui asud peale soovitud toodete ostukorvi lisamist tellimust vormistama, leiad sooduskoodi sisetsamiseks eraldi lahtri. Sisesta kupongi kood ja kinnita!

  Siin lehel on kontaktivorm, mille kaudu saad meile saata oma Prima Cravattat puudutavad küsimused, mõtted ja ettepanekud. Samuti võid selleks kasutada e-posti aadressi info@kravatt.ee ja me vastame sulle esimesel võimalusel. Pakilisematel puhkudel võid helistada numbril +372 514 6706.

  Start typing and press Enter to search

  Ostukorv

  Ostukorvis ei ole tooteid.