EESTI DISAIN

Meeste kravatt Isaac de Portau

Meeste kravatt Isaac de Portau

9 SoldLaos

42,00

Oranž-must täissiidkangast klassikaline laia kaelapaelaga meeste kravatt.

Laos

Prima Cravatta Festive sarja kuuluv pikk klassikaline meeste kravatt Isaac de Portau
Prima Cravatta pintsaku taskurätik Isaac - hele, oranži ahhaadiga kravatinõelaga
Prima Cravatta pintsaku taskurätik Isaac - tume, oranži ahhaadiga kravatinõelaga
Valitud toode: Meeste kravatt Isaac de Portau Original price was: €42,00.Current price is: €37,80. 42,00

Laos

1 × Pintsaku taskurätik Isaac - hele Original price was: €9,00.Current price is: €8,10.

Laos

1 × Pintsaku taskurätik Isaac - tume Original price was: €9,00.Current price is: €8,10.

Laost otsas

Klassikaline laia kaelapaelaga pikk meeste kravatt kerge läikega täissiidkangast. Värvi üleminek toimub sujuvalt labade otstes olevast heleoranžist tumeoranžiks kravati keskosas. Tänu  muutuvale heleda-tumeda skaalale on erinevate sidumisviisidega võimalik esile tuua kravati erinevad toonid. Sarnase värviskeemiga on ka kravatit Olivier d’Athos.

 

Prima Cravatta Festive sarja kuuluvad pikad klassikalised laia kaelaosaga kravatid on valminud tugevamatest pidulikematest kvaliteetkangastest. Tänu vormihoidvamale kangale, annab kravatt end kergelt ja hästi püsivasse volüümikasse sõlme siduda ja seetõttu on hea valik, kui soovid kravatti kanda koos vestiga, seotuna triiksärgile kraeserva alla. Nn “scrunchy” sõlme tegemist saad vaadata Prima Cravatta kodulehel olevas meeleolukas videos – vaja on vaid natuke aega sättimiseks ja üht ausat peeglit. Kravati labad on piisavalt pikad, et kravatti ka teistel viisidel siduda ja kanda. Katseta ja leia endale sobivaim viis!

 

Soovitus Prima Cravattalt!
♦ Vali juurde sobilikes toonides pintsaku ilurätt, näiteks samast kangast valminud tume Isaac või hele Isaac ja saad lihtsate vahenditega tervikuna mõjuva ja pilkupüüdva komplekti! Koos ostes on komplekt 10% soodsam!
♦ Kui kannad kravatti ülikonna ja vestiga, on kirsiks tordil sobilikus toonis pärlkaunistusega kravatinõel Prima Cravatta akessuaaride valikust. Seda võid kasutada nii kravati seongu kinnitamiseks kui pintsaku revääriehtena.

 

Hea teada!
♦ Kravati saadame sulle toekas ja stiilses Prima Cravatta kartongkarbis, mida saad edukalt kasutada kaelasideme hoiustamiseks oma koduses garderoobis. Karbist leiad ka kravati materjalist lähtuva hooldusjuhendi, mis aitab sul kravati kasutusiga veelgi pikendada ja seda värskena hoida.

 

Šikke hetki!
Prima Cravatta logo
Värv

heleoranž, must, tumeoranž

Materjal

täissiid

Pikkus

140cm

Kaelapael

5x40cm

Start typing and press Enter to search

Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.