EESTI DISAIN

Meeste kravatt Isaac de Portau

Meeste kravatt Isaac de Portau

8 SoldLaos

42,00

Oranž-must täissiidkangast klassikaline laia kaelapaelaga meeste kravatt.

Laos

Prima Cravatta Festive sarja kuuluv pikk klassikaline meeste kravatt Isaac de Portau
Pintsaku taskurätik Isaach kolme tooni oranži
Valitud toode: Meeste kravatt Isaac de Portau 37,80 42,00

Laos

1 × Pintsaku taskurätik Isaac 7,20

Laos

Klassikaline laia kaelapaelaga pikk meeste kravatt kerge läikega täissiidkangast. Värvi üleminek toimub sujuvalt labade otstes olevast heleoranžist tumeoranžiks kravati keskosas. Tänu  muutuvale heleda-tumeda skaalale on erinevate sidumisviisidega võimalik esile tuua kravati erinevad toonid. Sarnase värviskeemiga on ka kravatid Olivier d’Athos ja Rene d’Herblay.
Samast kangast on valminud pintsaku taskurätik Isaac, mis on saadaval kolmes oranži tumeduse astmes. Ostes kravati juurde samas toonis iluräti, saad täiusliku komplekti ja kaup on soodsam!
Mõõtmed ja tegumood võimaldavad klassikalise kravati sidumist mitmel erineval viisil – piduliku volüümika sõlmega seotuna, et vestiga koos kanda või vabamal puhul päevasärgi krae all ühekordse või kahekordse sõlmega seotuna. Valik on sinu! Pidulikumal puhul, eriti kui kannad kravatti vestiga ja tahad oma välimusele ekstra pilgupüüdja lisada, sobib kravatt kinnitada kravatinõelaga, mille leiad siit!
Prima Cravatta Festive sarja kuuluvad pikad klassikalised laia kaelaosaga kravatid, mis on valminud tugevamatest pidulikematest kvaliteetkangastest. Tänu kangemale kangale, annab kravatt end kergelt ja hästi püsivasse volüümikasse sõlme siduda.

Kravati saadame sulle toekas ja stiilses Prima Cravatta kartongkarbis, mida saad edukalt kasutada kravati hoiustamiseks oma koduses garderoobis. Karbist leiad ka kravati materjalist tuleneva hooldusjuhendi, mis aitab sul kravati kasutusaega veelgi pikendada ja seda värskena hoida. Stiilseid hetki!

Materjal

täissiid

Pikkus

140cm

Kaelapael

5x40cm

Start typing and press Enter to search

Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.