EESTI DISAIN

Lühike meeste kravatt Pablo Intrépido

UUS SÜGISEL 2023!

Lühike meeste kravatt Pablo Intrépido

4 SoldLaos

35,00

Klassikaline laia kaelapaelaga lühike meeste kravatt Pablo Intrépido.

 

Laos

Prima Cravatta meeste kravatt Pablo Intrépido
Prima Cravatta pintsaku taskurätik Pablo
Valitud toode: Lühike meeste kravatt Pablo Intrépido Original price was: €35,00.Current price is: €31,50. 35,00

Laos

1 × Pintsaku taskurätik Pablo Original price was: €13,00.Current price is: €11,70.

Laos

Lühike klassikaline laia kaelapaelaga pikk meeste kravatt Pablo Intrépido.

 

Tavaliselt on Prima Cravatta Casual sarja kravatid ehk lühikesed klassikalise lõikega kravatid valminud kvaliteetsetest pehmetest kangastest, aga see on tugevamast, paberjana tunduvast siidkangast. Just seetõttu sobib seda kanda eelkõige ühe- või kahekordse sõlmega seosesse sõlmituna ümber kaela seotuna särgikaelusest välja paistmas. Ise valid, kui koheva seose valmistad ja kui kohevalt kravatt välja paistma hakkab. Valiku tegemisel leiad abi Prima Cravatta kodulehel olevas meeleolukas videos – vaja on vaid natuke aega erinevate variantide proovimiseks ja üht ausat peeglit.

 

Soovitus Prima Cravattalt!
♦ Vali juurde sobilikes toonides pintsaku ilurätt, näiteks samast kangast valminud Pablo ja saad lihtsate vahenditega tervikuna mõjuva ja pilkupüüdva komplekti! Koos ostes on komplekt 10% soodsam!
♦ Kui kannad kravatti ülikonna ja vestiga, on kirsiks tordil sobilikus toonis pärlkaunistusega kravatinõel Prima Cravatta akessuaaride valikust. Seda võid kasutada nii kravati seongu kinnitamiseks kui pintsaku revääriehtena.

 

Hea teada!
♦ Kravati saadame sulle toekas ja stiilses Prima Cravatta kartongkarbis, mida saad edukalt kasutada kaelasideme hoiustamiseks oma koduses garderoobis. Karbist leiad ka kravati materjalist lähtuva hooldusjuhendi, mis aitab sul kravati kasutusiga veelgi pikendada ja seda värskena hoida.

 

Šikke hetki!
Prima Cravatta logo
Värv

tumeroheline

Materjal

täissiid

Pikkus

100cm

Kaelapael

6x20cm

Start typing and press Enter to search

Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.