EESTI DISAIN

Meeste kravatt René d’Herblay

Meeste kravatt René d’Herblay

12 SoldLaost otsas

42,00

Kerge läikega täissiidkangast klassikaline laia kaelapaelaga kravatt meestele. Samast kangast on olemas ka pintsaku ilurätt Rene, et komplekt oleks täiuslik.

Laost otsas

Klassikaline laia kaelapaelaga pikk meeste kravatt hõbedase läikega täissiidkangast. Värvi üleminek toimub sujuvalt labade otstes olevast helesinisest sügavsiniseks kravati keskosas. Tänu  muutuvale heleda-tumeda skaalale on erinevate sidumisviisidega võimalik esile tuua kravati erinevad toonid. Sarnase värviskeemiga on ka kravatid Olivier d’Athos ja Isaac de Portau.
Mõõtmed ja tegumood võimaldavad klassikalise kravati sidumist mitmel erineval viisil – piduliku volüümika sõlmega seotuna, et vestiga koos kanda või vabamal puhul päevasärgi krae all ühekordse või kahekordse sõlmega seotuna. Valik on sinu! Pidulikumal puhul, eriti kui kannad kravatti vestiga ja tahad oma välimusele ekstra pilgupüüdja lisada, sobib kravatt kinnitada kravatinõelaga, mille leiad siit!
Prima Cravatta Festive sarja kuuluvad pikad klassikalised laia kaelaosaga kravatid, mis on valminud tugevamatest pidulikematest kvaliteetkangastest. Tänu kangemale kangale, annab kravatt end kergelt ja hästi püsivasse volüümikasse sõlme siduda.

Kravati saadame sulle toekas ja stiilses Prima Cravatta kartongkarbis, mida saad edukalt kasutada kravati hoiustamiseks oma koduses garderoobis. Karbist leiad ka kravati materjalist tuleneva hooldusjuhendi, mis aitab sul kravati kasutusaega veelgi pikendada ja seda värskena hoida. Stiilseid hetki!

Materjal

täissiid

Pikkus

140cm

Kaelapael

5x40cm

Start typing and press Enter to search

Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.