EESTI DISAIN

Meeste kravatt Olivier d’Athos

Meeste kravatt Olivier d’Athos

6 SoldAinult 2 laos

42,00

Meeste kravatt hõbedase läikega pidulikust tugevamast täissiidkangast laia kaelapaelaga kravatt meestele.

Ainult 2 laos

Prima Cravatta pikk klassikaline Festive sarja kuuluv meeste kravatt Olivier
Prima Cravatta pintsaku taskurätik Olivier - tume
Prima Cravatta pintsaku taskurätik Olivier - hele
Valitud toode: Meeste kravatt Olivier d'Athos Original price was: €42,00.Current price is: €37,80. 42,00

Ainult 2 laos

1 × Pintsaku taskurätik Olivier - tume Original price was: €9,00.Current price is: €8,10.

Laos

1 × Pintsaku taskurätik Olivier - hele Original price was: €9,00.Current price is: €8,10.

Laos

Klassikaline laia kaelapaelaga pikk meeste kravatt hõbedase läikega täissiidkangast. Värvi üleminek toimub sujuvalt labade otstes olevast helehallist sügavmustaks kravati keskosas. Tänu  muutuvale heleda-tumeda skaalale on erinevate sidumisviisidega võimalik esile tuua kravati erinevad toonid. Sarnase värviskeemiga on ka kravatt Isaac de Portau.

 

Prima Cravatta Festive sarja kuuluvad pikad klassikalised laia kaelaosaga kravatid on valminud tugevamatest pidulikematest kvaliteetkangastest. Tänu vormihoidvamale kangale, annab kravatt end kergelt ja hästi püsivasse volüümikasse sõlme siduda ja seetõttu on hea valik, kui soovid kravatti kanda koos vestiga, seotuna triiksärgile kraeserva alla. Nn “scrunchy” sõlme tegemist saad vaadata Prima Cravatta kodulehel olevas meeleolukas videos – vaja on vaid natuke aega sättimiseks ja üht ausat peeglit. Kravati labad on piisavalt pikad, et kravatti ka teistel viisidel siduda ja kanda. Katseta ja leia endale sobivaim viis!

 

Soovitus Prima Cravattalt!
♦ Vali juurde sobilikes toonides pintsaku ilurätt, näiteks samast kangast valminud tume Olivier või hele Olivier ja saad lihtsate vahenditega tervikuna mõjuva ja pilkupüüdva komplekti! Koos ostes on komplekt 10% soodsam!
♦ Kui kannad kravatti ülikonna ja vestiga, on kirsiks tordil sobilikus toonis pärlkaunistusega kravatinõel Prima Cravatta akessuaaride valikust. Seda võid kasutada nii kravati seongu kinnitamiseks kui pintsaku revääriehtena.

 

Hea teada!
♦ Kravati saadame sulle toekas ja stiilses Prima Cravatta kartongkarbis, mida saad edukalt kasutada kaelasideme hoiustamiseks oma koduses garderoobis. Karbist leiad ka kravati materjalist lähtuva hooldusjuhendi, mis aitab sul kravati kasutusiga veelgi pikendada ja seda värskena hoida.

 

Šikke hetki!
Prima Cravatta logo
Värv

helehall, must, tumehall

Materjal

täissiid

Pikkus

140cm

Kaelapael

5x40cm

Start typing and press Enter to search

Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.