EESTI DISAIN

Meeste lühike kravatt Laurencio de Abierto – Väikese veaga!

DEFEKTIGA TOODE! Sale!

Meeste lühike kravatt Laurencio de Abierto – Väikese veaga!

1 SoldLaost otsas

Original price was: €33,00.Current price is: €13,00.

Pehmest šampanjatooni sissekootud ruudumustriga ja trükitud kaunistustega täissiidist klassikaline lühike kravatt meestele Laurencio de Abierto.

Laost otsas

NB! Sellel eksemplaril on värvidefekt!
Prima Cravatta Casual sarja kuuruv lühike meeste kravatt Laurencio de Abierto - DEFEKTIGA
Kravati ühel poolel on ca 1cm laiune mustriprindita joon otsast otsani. Kaelasideme teine pool on korrektne. Defekt ei sega kravati kandmist, sest on pea märkamatu ja kaelaseotuna ei paista väljagi. Samuti ei mõjuta puuduv mustririba siidi pehmust. Soeta stiilne kravatt eriti soodsalt!
Hele šampanjatooni täissiidist klassikaline lühike kravatt Laurencio de Abierto.

Prima Cravatta Casual sarja kravatid ehk lühikesed klassikalise lõikega kravatid on valminud kvaliteetsetest pehmetest kangastest. Just seetõttu sobib neid kanda eelkõige vabamas või poolpidulikus situatsioonis. Kravati labad on lühemad kui klassikalisel kravatid, kuid parasjagu pikad, et kaelasidet kanda nii ühe- kui kahekordse sõlmega seosesse sõlmituna – ise valid, kui koheva seose valmistad ja kui kohevalt kravatt särgikaelusest välja paistma hakkab. Valiku tegemisel leiad abi Prima Cravatta kodulehel olevas meeleolukas videos – vaja on vaid natuke aega erinevate variantide proovimiseks ja üht ausat peeglit.

 

Soovitus Prima Cravattalt!
♦ Vali juurde sobilikes toonides pintsaku ilurätt, näiteks samast kangast valminud Laurencio ja saad lihtsate vahenditega tervikuna mõjuva ja pilkupüüdva komplekti!
♦ Kui kannad kravatti ülikonna ja vestiga, on kirsiks tordil sobilikus toonis pärlkaunistusega kravatinõel Prima Cravatta akessuaaride valikust. Seda võid kasutada nii kravati seongu kinnitamiseks kui pintsaku revääriehtena.

 

Hea teada!
♦ Kravati saadame sulle toekas ja stiilses Prima Cravatta kartongkarbis, mida saad edukalt kasutada kaelasideme hoiustamiseks oma koduses garderoobis. Karbist leiad ka kravati materjalist lähtuva hooldusjuhendi, mis aitab sul kravati kasutusiga veelgi pikendada ja seda värskena hoida.

 

Šikke hetki!
Prima Cravatta logo
Värv

must, valge, šampanjatooni

Materjal

täissiid

Pikkus

100cm

Kaelapael

4,5x20cm

Start typing and press Enter to search

Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.