EESTI DISAIN

Meeste kravatt Tristam Shandy

Meeste kravatt Tristam Shandy

1 SoldAinult 2 laos

29,00

Rõõmsavärviline mummudega meeste kravatt Tristam Shandy.

Ainult 2 laos

Säravkollane helesinise mummumustriga pehmest kunstsiidkangast klassikaline pikk meeste kravatt. Selle kaelasidemega tood värvid endale lähemale ja hall argipäev muutub palju kirkamaks ja elavamaks!

Prima Cravatta Soft sarja kravatid ehk pikad klassikalise lõikega kravatid on valminud kvaliteetsetest pehmetest kangastest. Just seetõttu sobib neid kanda eelkõige vabamas või poolpidulikus situatsioonis. Kravati labad on parasjagu pikad, et kaelasidet kanda nii ühe- kui kahekordse sõlmega seosesse sõlmituna – ise valid, kui koheva seose valmistad ja kui kohevalt kravatt särgikaelusest välja paistma hakkab. Samuti sobib klassikalist pikka kravatti kanda sõlmituna volüümika sõlmega triiksärgi peal ja koos vestiga. Ole loov, leia endale sobilik sidumis- ja kandmisviis! Valiku tegemisel leiad abi Prima Cravatta kodulehel olevas meeleolukas videos – vaja on vaid natuke aega erinevate variantide proovimiseks ja üht ausat peeglit.

Soovitus Prima Cravattalt!
♦ Vali juurde sobilikes toonides pintsaku ilurätt ja saad lihtsate vahenditega tervikuna mõjuva ja pilkupüüdva komplekti!
♦ Kui kannad kravatti ülikonna ja vestiga, on kirsiks tordil sobilikus toonis pärlkaunistusega kravatinõel Prima Cravatta akessuaaride valikust. Seda võid kasutada nii kravati seongu kinnitamiseks kui pintsaku revääriehtena.

Hea teada!
♦ Kravati saadame sulle toekas ja stiilses Prima Cravatta kartongkarbis, mida saad edukalt kasutada kaelasideme hoiustamiseks oma koduses garderoobis. Karbist leiad ka kravati materjalist lähtuva hooldusjuhendi, mis aitab sul kravati kasutusiga veelgi pikendada ja seda värskena hoida.

 

Šikke hetki!

Prima Cravatta logo

Materjal

polüester

Värv

kirju, kollane, sinine

Pikkus

140cm

Kaelapael

4,5x40cm

Start typing and press Enter to search

Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.