EESTI DISAIN

Meeste kravatt Alex DeLarge

Meeste kravatt Alex DeLarge

32,00

Pehmest polüesterkangast tumeroheline tagasihoidliku mustriga klassikaline meeste kravatt Alex DeLarge kuulub Prima Cravatta Soft klassikaliste pikkade kravattide sarja.
Prima Cravatta klassikaline pikk Soft sarja kuuluv tumeroheline meeste kravatt Alex deLarge
Prima Cravatta tumeroheline pintsaku taskurätik Alex
Valitud toode: Meeste kravatt Alex DeLarge Original price was: €32,00.Current price is: €28,80. 32,00
1 × Pintsaku taskurätik Alex Original price was: €9,00.Current price is: €8,10.

Laos

Pehmest polüesterkangast tagasihoidliku mustriga klassikaline meeste kravatt Alex DeLarge kuulub Prima Cravatta Soft klassikaliste pikkade kravattide sarja. Kravatt on ühes valguses tumeroheline, teises aga paistab sinakas.

 

Prima Cravatta Soft sarja kravatid ehk pikad klassikalise lõikega kravatid on valminud kvaliteetsetest pehmetest kangastest. Just seetõttu sobib neid kanda eelkõige vabamas või poolpidulikus situatsioonis. Kravati labad on parasjagu pikad, et kaelasidet kanda nii ühe- kui kahekordse sõlmega seosesse sõlmituna – ise valid, kui koheva seose valmistad ja kui kohevalt kravatt särgikaelusest välja paistma hakkab. Samuti sobib klassikalist pikka kravatti kanda sõlmituna volüümika sõlmega triiksärgi peal ja koos vestiga. Ole loov, leia endale sobilik sidumis- ja kandmisviis! Valiku tegemisel leiad abi Prima Cravatta kodulehel olevas meeleolukas videos – vaja on vaid natuke aega erinevate variantide proovimiseks ja üht ausat peeglit.

 

Soovitus Prima Cravattalt!
♦ Vali juurde sobilikes toonides pintsaku ilurätt, näiteks samast kangast valminud Alex ja saad lihtsate vahenditega tervikuna mõjuva ja pilkupüüdva komplekti! Koos ostes on komplekt 10% soodsam!
♦ Kui kannad kravatti ülikonna ja vestiga, on kirsiks tordil sobilikus toonis pärlkaunistusega kravatinõel Prima Cravatta akessuaaride valikust. Seda võid kasutada nii kravati seongu kinnitamiseks kui pintsaku revääriehtena.

 

Hea teada!
♦ Kravati saadame sulle toekas ja stiilses Prima Cravatta kartongkarbis, mida saad edukalt kasutada kaelasideme hoiustamiseks oma koduses garderoobis. Karbist leiad ka kravati materjalist lähtuva hooldusjuhendi, mis aitab sul kravati kasutusiga veelgi pikendada ja seda värskena hoida.

 

Šikke hetki!
Prima Cravatta logo
Värv

must, tumeroheline

Materjal

polüester

Pikkus

140cm

Lõige

Klassikaline lai

Start typing and press Enter to search

Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.