EESTI DISAIN

Meeste kravatt Oskar Matzerath

Väga popp!

Meeste kravatt Oskar Matzerath

3 SoldLaos

34,00

Apelsinikarva siidine kravatt Oskar Matzerath on õmmeldud mõnusast pehmest paksemast kangast.

Laos

Prima Cravatta Festive sarja kuuluv apelsinikarva pikk klassikaline siidine kravatt Oscar Matzerath
Prima Cravatta pintsaku rätik
Valitud toode: Meeste kravatt Oskar Matzerath 30,60 34,00

Laos

1 × Taskurätik Oskar 7,20

Laos

Apelsinikarva siidine kravatt Oskar Matzerath koos pintsaku ilurätt Oskariga on
üks kõige ostetumaid kombinatsioone Prima Cravatta tootevalikus!
Klassikaline laia kaelapaelaga pikk meeste kravatt paksemast apelsinikarva siidisegusest kangast. Kui soovid, et ka su rinnal oleks pilkupüüdev värvilaik, saad kompleti täiendada samast kangast valminud pintsaku ilurätiga Oskar. Koos ostes on ka soodsam!
Mõõtmed ja tegumood võimaldavad klassikalise kravati sidumist mitmel erineval viisil – piduliku volüümika sõlmega seotuna, et vestiga koos kanda või vabamal puhul päevasärgi krae all ühekordse või kahekordse sõlmega seotuna. Valik on sinu! Pidulikumal puhul, eriti kui kannad kravatti vestiga ja tahad oma välimusele ekstra pilgupüüdja lisada, sobib kravatt kinnitada kravatinõelaga, mille leiad siit!
Prima Cravatta Festive sarja kuuluvad pikad klassikalised laia kaelaosaga kravatid, mis on valminud tugevamatest pidulikematest kvaliteetkangastest. Tänu kangemale kangale, annab kravatt end kergelt ja hästi püsivasse volüümikasse sõlme siduda.

Kravati saadame sulle toekas ja stiilses Prima Cravatta kartongkarbis, mida saad edukalt kasutada kravati hoiustamiseks oma koduses garderoobis. Karbist leiad ka kravati materjalist tuleneva hooldusjuhendi, mis aitab sul kravati kasutusaega veelgi pikendada ja seda värskena hoida. Stiilseid hetki!

 

Materjal

segakiud – 61% siid, 34% polüamiid, 5% elastaan.

Värv

oranž

Kaelapael

laia kaelapaelaga 5cmx40cm

Pikkus

140cm

Start typing and press Enter to search

Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.