EESTI DISAIN

Meeste pidulik lips Alec McKenzie

Meeste pidulik lips Alec McKenzie

Ainult 1 laos

38,00

Kuldse läikega meeste pidulik lips Alec McKenzie

Ainult 1 laos

Prima Cravatta pidulik lips Alec McKenzie
Prima Cravatta pintsaku ilurätik Alec
Valitud toode: Meeste pidulik lips Alec McKenzie Original price was: €38,00.Current price is: €34,20. 38,00

Ainult 1 laos

1 × Taskurätik Alec Original price was: €9,00.Current price is: €8,10.

Laost otsas

Luksuslikust kerge kuldse läikega beežist kangast valmisseotud lopsaka sõlme ja reguleeritava kaelapaelaga pidulik lips. Elegantne välimus eriti vähese vaevaga – valmisseotud lipsusõlm ja reguleeritav kaelapael võimaldavad sul end pidulikuks sündmuseks valmis sättida paari minutiga!

 

Soovitus Prima Cravattalt!
♦ Vali juurde sobilikes toonides pintsaku ilurätt, näiteks samast kangast valminud Alec ja saad lihtsate vahenditega tervikuna mõjuva ja pilkupüüdva komplekti! Koos ostes on komplekt 10% soodsam!
♦ Kui kannad kravatti ülikonna ja vestiga, on kirsiks tordil sobilikus toonis pärlkaunistusega kravatinõel Prima Cravatta akessuaaride valikust. Seda võid kasutada nii kravati seongu kinnitamiseks kui pintsaku revääriehtena..

 

Hea teada!
♦ Kui ostad taskuräti koos kravatiga, saadame tooted sinuni toekas ja stiilses Prima Cravatta kartongkarbis, mida saad edukalt kasutada hoiukarbina oma koduses garderoobis. Karbist leiad ka toote materjalist lähtuva hooldusjuhendi, mis aitab sul Prima Cravatta toodete kasutusiga veelgi pikendada ja neid värskena hoida.

Materjal

polüester

Kaelapael

2,5x50cm, reguleeritav

Pikkus

45cm

Värv

beež

Start typing and press Enter to search

Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.