EESTI DISAIN

Meeste kravatt José Arcadio Buendía

Meeste kravatt José Arcadio Buendía

Laos

45,00

Luksuslik kollaste ja hõbedaste helehallide laiade triipudega toorsiidkangast klassikaline laia kaelapaelaga kravatt meestele.

 

Laos

Prima Cravatta klassikaline pikk Festive sarja kuuluv toorsiidist meeste kravatt Jose Arcadio
Prima Cravatta pintsaku taskurätik Jose
Valitud toode: Meeste kravatt José Arcadio Buendía 40,50 45,00

Laos

1 × Pintsaku taskurätik José 8,10

Laos

Meeste kravatt laiade hõbedaselt läikivate kollaste ja helehallide triipudega.

 

Prima Cravatta Festive sarja kuuluvad pikad klassikalised laia kaelaosaga kravatid on valminud tugevamatest pidulikematest kvaliteetkangastest. Tänu vormihoidvamale kangale, annab kravatt end kergelt ja hästi püsivasse volüümikasse sõlme siduda ja seetõttu on hea valik, kui soovid kravatti kanda koos vestiga, seotuna triiksärgile kraeserva alla. Nn “scrunchy” sõlme tegemist saad vaadata Prima Cravatta kodulehel olevas meeleolukas videos – vaja on vaid natuke aega sättimiseks ja üht ausat peeglit. Kravati labad on piisavalt pikad, et kravatti ka teistel viisidel siduda ja kanda. Katseta ja leia endale sobivaim viis!

 

Soovitus Prima Cravattalt!
♦ Vali juurde sobilikes toonides pintsaku ilurätt, näiteks samast kangast valminud José ja saad lihtsate vahenditega tervikuna mõjuva ja pilkupüüdva komplekti! Koos ostes on komplekt 10% soodsam!
♦ Kui kannad kravatti ülikonna ja vestiga, on kirsiks tordil sobilikus toonis pärlkaunistusega kravatinõel Prima Cravatta akessuaaride valikust. Seda võid kasutada nii kravati seongu kinnitamiseks kui pintsaku revääriehtena.

 

Hea teada!
♦ Kravati saadame sulle toekas ja stiilses Prima Cravatta kartongkarbis, mida saad edukalt kasutada kaelasideme hoiustamiseks oma koduses garderoobis. Karbist leiad ka kravati materjalist lähtuva hooldusjuhendi, mis aitab sul kravati kasutusiga veelgi pikendada ja seda värskena hoida.

 

Šikke hetki!
Prima Cravatta logo
Värv

hall, kollane

Materjal

täissiid

Pikkus

140cm

Kaelapael

5x40cm

Start typing and press Enter to search

Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.