EESTI DISAIN

Prima Cravatta Kinkekaart

UUS!

Prima Cravatta Kinkekaart

3 SoldLaos

20,00100,00

Prima Cravatta 20-, 30-, 50- ja 100-eurone kinkekaart kravatt.ee lehel ostlemiseks.
Tootekood: - Kategooria: Silt:

Prima Cravatta kinkekaart on valikuvabadus neljas väärtuses –
20, 30, 50 ja 100 eurot.

Kaardi üheaastane kehtivusaeg algab vaikimisi kinkekaardi ostmise kuupäeval. Soovi korral saab kehtivusaja algushetke ostu sooritamisel kuni ühe kuu võrra edasi nihutada. Selleks saada e-kiri kontaktvormi kaudu või Prima Cravatta e-postile sooritatud tellimuse numbri ja soovitava kuupäevaga. Kaardile saab sel viisil lisada ka kingituse saaja ja kinkija nimed, ja miks mitte ka personaalse sõnumi.

Kinkekaart jõuab teieni paberkujul postiaadressile kinkeümbrikus või digitaalse vautšerina e-mailie. Mõlemalt juhul on kaardile märgitud unikaalne ostukood, millega ost kravatt.ee lehel lunastada. Kui ostusumma ületab kinkekaardi väärtuse, tuleb vahe tasuda. Kui ostusumma on kinkekaardi väärtusest väiksem, siis vahet ei kompenseerita. Kinkekaart on mõeldud kravatt.ee lehel toodete ostmiseks ja ei ole vahetatav muude väärtuste vastu.

Miks valida kinkekaart? Sest valikuvabadus on kõige tähtsam! Kui sa ise oled juba kravatikandja ja see on sinu garderoobi lahutamatu osa, siis oskad kindlasti ise endale parima valiku teha. Anna sõbrale sama vabadus ja kingi talle Prima Cravatta kinkekaart kravatt.ee lehel ostlemiseks! Kui sõber, kellele soovid kingitust teha, ei tea sellest kaelahellitavast aksessuaarist veel midagi, saab ta üksiti kravatt.ee lehel teada, mis on kravatt, kuidas siduda kravatti ja kuidas kravati eest hoolitseda.

NB! Kinkekaardi ostja saab tänutäheks Prima Cravattalt 10% sooduskupongi, mis kehtib ühele ostule järgneva aasta jooksul!
Hind

100eurone Prima Cravatta kinkekaart, 20eurone Prima Cravatta kinkekaart, 30eurone Prima Cravatta kinkekaart, 50eurone Prima Cravatta kinkekaart

Digi v Paber

Digitaalne, Paberil

Start typing and press Enter to search

Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.