EESTI DISAIN

Meeste kravatt Michael Felgate

Meeste kravatt Michael Felgate

5 SoldAinult 1 laos

42,00

Klassikaline pehmest täissiidist rukkilillesinine kravatt meestele.

Ainult 1 laos

Prima Cravatta klassikaline pikk Soft sarja kuuluv rukkilillesinisest täissiidist meeste klassikaline kravatt Michael Felgate
Prima Cravatta pintsaku taskurätik Michael Felgate
Valitud toode: Meeste kravatt Michael Felgate Original price was: €42,00.Current price is: €37,80. 42,00

Ainult 1 laos

1 × Pintsaku taskurätik Michael Original price was: €9,00.Current price is: €8,10.

Laos

Pehmest tumedamast rukkilillesinisest täissiidist klassikaline meeste kravatt.

 

Prima Cravatta Soft sarja kravatid ehk pikad klassikalise lõikega kravatid on valminud kvaliteetsetest pehmetest kangastest. Just seetõttu sobib neid kanda eelkõige vabamas või poolpidulikus situatsioonis. Kravati labad on parasjagu pikad, et kaelasidet kanda nii ühe- kui kahekordse sõlmega seosesse sõlmituna – ise valid, kui koheva seose valmistad ja kui kohevalt kravatt särgikaelusest välja paistma hakkab. Samuti sobib klassikalist pikka kravatti kanda sõlmituna volüümika sõlmega triiksärgi peal ja koos vestiga. Ole loov, leia endale sobilik sidumis- ja kandmisviis! Valiku tegemisel leiad abi Prima Cravatta kodulehel olevas meeleolukas videos – vaja on vaid natuke aega erinevate variantide proovimiseks ja üht ausat peeglit.

 

Soovitus Prima Cravattalt!
♦ Vali juurde sobilikes toonides pintsaku ilurätt, näiteks samast kangast valminud Michael ja saad lihtsate vahenditega tervikuna mõjuva ja pilkupüüdva komplekti! Koos ostes on komplekt 10% soodsam!
♦ Kui kannad kravatti ülikonna ja vestiga, on kirsiks tordil sobilikus toonis pärlkaunistusega kravatinõel Prima Cravatta akessuaaride valikust. Seda võid kasutada nii kravati seongu kinnitamiseks kui pintsaku revääriehtena.

 

Hea teada!
♦ Kravati saadame sulle toekas ja stiilses Prima Cravatta kartongkarbis, mida saad edukalt kasutada kaelasideme hoiustamiseks oma koduses garderoobis. Karbist leiad ka kravati materjalist lähtuva hooldusjuhendi, mis aitab sul kravati kasutusiga veelgi pikendada ja seda värskena hoida.

 

Šikke hetki!
Prima Cravatta logo

 

Värv

sinine

Materjal

täissiid

Pikkus

140cm

Kaelapael

5x40cm

Start typing and press Enter to search

Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.