Mantli moejoonis
Kaspari kevad-sügismantli moejoonis

VOCO koolitööna valminud villane kevad-sügismantel Kasparile

 

Kui küsisin Kasparilt, mis värvi võiks talle õmmeldav mantel olla, siis täpselt sellise värvi ta ka sai, nagu mõelnud oli. Teised olulised detailid joonistasime koos paberile – suured taskud, sirge lõige ja reväär, mida tuulisema ilma puhul saab kinni panna. Muus osas olid mul vabad käed.

Villasegusest ühevärvilisest bordoopunasest kangast meeste klassikaline sirge lõikega kevad-sügismantel. Mantli hõlmadel asuvad kolm seest õmmeldud pealepandud taskut kahe taskukotiga – kaks sügavat klapiga küljetaskut ja rinnatasku. Hõlmad kinnituvad salakinnisega, mis on eest täielikult nööpidega avatav. Kinnise ülemine nööp on nähtav ja soovi korral saab selle jätta kinnitamata, nii moodustub hõlmanurkadest kaunis reväär. Varrukad on kaheosalised ja sirged. Selja keskjoonel on käimisel avarust võimaldav lõhik. 

Mantel on voodriga töödeldud, mõlemas hõlmas on küljeõmblusesse töödeldud põuetasku ja katteriide ja voodri ühendusõmbluse vahele on kaunistuseks lisatud kontrastne erkkollane kant.

Põhikangaks sai “Abakhanist” ostetud ühevärviline bordoopunane villasegune kangas (70% polüester, 30% vill), millel on vaid väga õrnalt tuntav karva suund. Voodriks sai samast kauplusest ostetud punakaspruun linnumustriga vooder (63% viskoos, 37% atsetaat).

Start typing and press Enter to search

Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.