Lauri pintsaku moejoonis

VOCO koolitööna valminud klassikaline pintsak Laurile

Pintsaku moejoonise tegemine, detailide ja tootesõlmede läbirääkimine ja täpsustamine kliendiga ehk oma abikaasaga oli lihtsam kui ma arvasin. Ju ta nii väga soovis, et ma talle õmbleksin. Ja minu esimene meeste pintsak ikkagi!

 

Üherealine sallkraega kahe nööbiga pintsak. Vasakul hõlmal on üks liistuga rinnatasku ja külgedel kahe kandiga klapiga taskud. Mõlema hõlma voodrisse on töödeldud üks nööbiga suletav nööpauktasku ja vasakus hõlmas veel kaks väiksemat kahe kandiga põuetaskut. Üldise tumesinise ilme elavdamiseks, kuigi seda väljastpoolt näha pole, on voodri ja katteriide õmbluse vahele õmmeldud pronksjas ilukant.

 

Moejooniselt võib näha, et seljal on kaks kaetud lõhikut, aga paraku eksisin modelleerimisel joonestades lõhikuile pikkusesse liiga lühikesed varud ja seetõttu jäid nad tegemata. Samuti tegin vea 2-osalise varruka lõhikute modelleerimisel – paigutasin nad täie veendumusega varruka alumisele õmblusele! Õnneks oli kangast varuga ja varrukasuud said nelja nööbiga ja avatavate lõhikutega.

 

 

Põhikangaks on tumesinine Itaalias toodetud Hugo Bossi 1,4m laiune ülikonnariie koostisega 80% vill, 20% polüester. Kogus 2,2m

Voodrikangaks tumeda- ja helesinise vahelduva triibustikuga 1,5m laiune voodririie koostisega 63% viskoos, 37% atsetaat. Kogus 1,5m

Start typing and press Enter to search

Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.