Meist

MIS JA MIKS?

Lõime meestemoe brändi Prima Cravatta, et teha comeback ajaloolisele džentelmenide kaelasidemele kravatile, tutvustada seda mugavat ja stiilset toodet Eesti turule, et pakkuda trenditeadlikule mehele võimalust kanda traditsioonilise ja vahel ka mõnevõrra igava tavalipsu asemel põnevat ja atraktiivset alternatiivi.

Lisaks meeste kaelasidemetele on valikus kravatid naistele ja lastele ning isade-poegade komplektid. Idee selline ettevõte asutada tuli puhtelulisest kogemusest, kui selgus, et taolist toodet pole võimalik Eestist kuskilt osta.

KUIDAS?

Ettevõtte missioon on pakkuda kvaliteetsest toorainest valmistatud ning professionaali teadmisi ja oskusi kasutades Eestis käsitööna valminud maitsekat, aga samas omanäolist kaubavalikut, mis eristub selgelt kiirmoe-pakkujatest. Kaupa turustades on meie prioriteetideks luua visuaalselt nauditav ja samas mitte liialt keerukas koduleht ning kliendi vajadusi arvestav sõbralik ja kiire teenindamine.
Kogu meie toodang on valminud käsitööna Eestis. Kangad on kvaliteetsed ja enamasti pärit Itaaliast.

KES?

Ettevõtte naiskond on väike, aga tragi: Kristel tegeleb turunduse ja müügiga, Irene valdkonnaks on tootearendus ning õmblustöö, viimasega aitab kaasa ka Merle.

KAS?

Teeme ka tellimustöid, kui klient ei leia endale sobivat toodet meie poest.
Samuti on meilt võimalik tellida (ka tellija materjalist) iseseotavaid või valmis sõlmega peigmeeste lipse.

KUS?

Tellimustööde kohta küsi täpsemalt: info(at)kravatt.ee.

Meie kontaktid leiad siit

Jälgi meid Facebookis ja Instagramis!