Uued tuuled Prima Cravatta tegevuses

Uued tuuled Prima Cravatta tegevuses

2020. aasta lõpus otsustas Kristel, kes Prima Cravatta brändiga 2015. aastal turule tuli, pühenduda täielikult hispaania keele õpetamisele. Ainult et, mis saab siis Prima Cravattast? Klientidest? Kodulehest? Toodetest? Kas asjad kokku pakkida ja aastaid tuttavatele tähtpäevadeks kravatte kinkida? Õnneks ei hoidnud ta oma mõtteid ainult endale ja rääkis inimestega enda ümber. Ka Merlega, kes juba mitu head aastat oli tema ettevõtmist kravattide õmblemisega toetanud. Esialgu kurvalt kõlanud kokkuvõte, et lõpeb ühe stiilse ja kvaliteetse kodumaise toote valmimine, asendus peagi tõdemusega, et sellest võib saada hoopis Prima Cravatta uue ajastu algus. Kui Merle vedu võtab … Ah, mida tal muud oma stuudios ikka teha, kui uusi toredaid ideid välja mõelda! Ja tunduski kohane kravatiäri üle võtta!

Mõni kuu on mööda läinud ja vaatamata näilisele vaikusele, tegutseb Prima Cravatta edasi! Koduleht on juba mudimisel ja uued tooted peagi e-poes saadaval.

Senikaua saate veel vanal lehel nostalgitseda ja olemasolevast tootevalikust kravatte 21% soodsamalt tellida. Selleks kasuta kupongikoodi UUEDTUULED21


Šikke hetki Prima Cravattaga!

Lugupidamisega

Merle Ojasoo
Prima Cravatta